2018

Ufam Tobie - Rekolekcje adwentowe 2018

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na rekolekcje adwentowe w tym roku prowadzone przez gościa specjalnego - Księdza Mateusza Buczme.

W tym roku poruszymy temat zaufania i ufność. Czy potrafisz zaufać Bogu? Może chciałbyś zaufać, ale nie wiesz jak to zrobić? Może, myślisz, że nie doświadczasz Bożego prowadzenia, dlatego wolisz być samowystarczalny? Co Tobie Bóg chce powiedzieć o zaufaniu?

 


Przyjdź i przekonaj się już 17-19 grudnia:
19:00 - Adoracja
19:30 - Msza Święta
20:15 - Konferencja

 

Powiadom znajomych, że weźmiesz udział w rekolekcjach. To może pomóc Twoim znajomym w podjęciu wezwania do Ufności Bogu.

https://www.facebook.com/events/340071810153134/

Rekolekcje na dobry początek 15-17.10.2018r.

Hej!

Zapraszamy Cię bardzo serdecznie na nasze „Rekolekcje na dobry początek”. Jeżeli szukasz miejsca i czasu, żeby się zatrzymać i chwilę pomyśleć o tym co się dzieje wokół Ciebie to będzie to właśnie taki czas. W czasie rekolekcji będziemy odpowiadać na pytania „kim jestem?” Studiowanie to czas poznawania, nie tylko wiedzy i innych, ale również siebie i Boga –  zapraszamy!

Czas: 15-17 października,

Miejsce: DAR – piwnica pod kościołem przy ul. Drzymały 1a (wejście za wieżą kościoła)

W czasie rekolekcji będzie też okazja do zapoznania się z naszą działalnością w tym roku akademickim.

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 {nomultithumb}

Wstań! Akademickie Rekolekcje Wielkopostne

Taki czas i taka pogoda, że wiele osób choruje. Niektórzy chorobę "przechodzą", bo studia, praca, obowiązki i nie ma czasu na leżenie w łóżku. Próbują z chorobą żyć jakby nic się nie działo. No, ewentualnie trochę posmarkają i pomarudzą...
Inni wolą wyleżeć choróbsko, solidnie się wykurować, przy okazji mają chwilę odpoczynku...
A może te zimowo - wiosenne choroby ciała, to jak się z nimi obchodzimy, mówią nam coś więcej. Może Bóg chce powiedzieć nam coś więcej...
W czasie tegorocznych rekolekcji wielkopostnych chcemy lepiej usłyszeć Słowo, które chce naszego zdrowia! Zdrowia naszego ciała, ale chyba przede wszystkim zdrowia naszego serca...

Usłyszymy w czasie tych rekolekcji trzykrotne WSTAŃ!
1. "Wstań, weź swoje łoże i idź do domu" - będzie więc o uzdrowieniu
2. Wstań bo darowano ci dług - o przebaczeniu
3. Wstań bo jesteś umiłowanym dzieckiem Boga - o dziecięctwie

O Bogu, który uzdrawia człowieka, który mówi WSTAŃ!, będzie nam opowiadał o. Tomasz Gaj OP. Oprócz tego, że jest Dominikaninem obecnie mieszkającym i pracującym w Łodzi, jest także terapeutą, rekolekcjonistą, autorem książki Sankofa...

Termin: 5 - 7.03.2018
Czas: 19.30 - Adoracja i okazja do spowiedzi
          20.00 - Msza św. z homilią i konferencja

Miejsce: Kaplica DA Resurrexit (wejście za kościołem seminaryjnym)

80's disco party

Szykuje się niezła zabawa!!!
Kojarzycie dzwony, afro i rytmy disco? Podczas tegorocznego balu karnawałowego chcemy cofnąć się w czasie i poczuć tamten klimat :) Zapewniamy jedzonko, napoje i wspaniałą oprawę muzyczną w osobie Wodzireja Artura!
A z waszej strony oczekujemy na przybycie w strojach z lat 80` i wcześniejszego zapisania się przez formularz umieszczony poniżej do dnia 6.02.2018. Bardzo nam to pomoże w organizacji zabawy. 

Koszt: 30zł/os

Kolęda w akademikach Politechniki Opolskiej

Podobnie jak w latach ubiegłych, chcemy odwiedzić z wizytą duszpasterską studentów mieszkających w akademikach Politechniki Opolskiej. Kolęda odbędzie się w dniach 22.01 i 23.01. Przyjdziemy wszędzie tam, gdzie zostaniemy zaproszeni. Ze względów organizacyjnych prosimy o zapisanie się przez specjalny formularz dostępny poniżej.

Do zobaczenia